Kocaeli Kafeterya Mobilyası

1569

Sponsorumuz: Bürosam Ofis Mobilyaları

Online Satış Mağazası: www.burosam.com

Bürosam tarafından üretilen tüm ürünlerin garanti süresi boyunca ücretsiz bakım ve servis hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Sevkiyat ya da üretimden kaynaklanan hata ve arızalarda, firmamız herhangi bir ücret talep etmeksizin servis ve bakım hizmetini gerçekleştirmektedir.

Vizyonumuz:

Türkiye’nin her noktasında ve dünyanın önemli merkezlerindeki sektörel gelişmelerin nabzını tutarak, ülkemiz, bölgemiz ve dünya için en güvenilir mobilya mağazası olmak.

Misyonumuz:

İlkeli, kaliteli ve hızlı ulaşım anlayışıyla ulusal ve uluslar arası mobilya üreticilerinin en çok tercih ettiği mağaza olmak. Ülkemizin ve bölgemizin dünya mobilya ağı içinde daha kaliteli ve daha güçlü biçimde yer almasına katkıda bulunmak. Yurt dışı ve yurt içi büroları “BÜROSAM” kalite anlayışıyla ülkeler, kültürler, kıtalar ve medeniyetler arası mobilya köprüleri kurmak. Bunun için ulusal ve uluslar arası ölçekte sektör temsilcileriyle ilişkileri güçlendirmek. Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve bunlara en hızlı şekilde adapte olmak.

Şirketimizin kurucusu ve Genel Müdürü Murat UYANIK’tır.

İletişim:

Körfez Mah. D.130 Karayolu Üzeri, Seymen Mevkii No:60, Başiskele/KOCAELİ

Telefon:(0262)343 32 26

Fax:(0262)343 32 27

.